Atrakcje

Doskonała lokalizacja

LUBKOWIA domki wypoczynkowe usytuowane są w malowniczej miejscowości Lubkowo w województwie pomorskim nad jeziorem Żarnowieckim, 4 km od morza Bałtyckiego, plaży w Dębkach oraz ujścia rzeki Piaśnica.

Jezioro Żarnowieckie to duży akwen wodny będący jednym z najlepszych łowisk szczupaka w Polsce. Na obszarze jeziora można korzystać z łodzi motorowych oraz skuterów wodnych a liczne mola, pomosty i slipy pomagają w cumowaniu oraz wodowaniu.
Piaśnica to meandrująca, niezbyt głęboka i wolno płynąca rzeka łącząca jezioro Żarnowieckie z Bałtykiem. Można przepłynąć przezroczystym kajakiem bezpośrednio z plaży nieopodal domków do morza.

 

Dębki jedna z najładniejszych miejscowości nad Bałtykiem, charakteryzująca się śnieżnobiałym, drobnym i miękkim piaskiem plażowym. Wyjątkowość tego miejsca potęguje ujście rzeki, które wąską i płytką deltą wpływa do Bałtyku. Jest to idealne i bezpieczne miejsce do wypoczynku dla całej rodziny. W bezpośrednim sąsiedztwie plaży w sezonie letnim znajduje się wypożyczalnia kajaków, park linowy oraz liczne restauracje, bary i sklepiki.

Atrakcje w okolicy

W okolicy Lubkowa znajduje się wiele malowniczych i godnych odwiedzenia miejsc. Zarówno osoby lubiące ciszę, obcowanie z naturą, jak i te szukające miejskich atrakcji z pewnością znajdą coś dla siebie.

REZERWACJA

Zarezerwuj wymarzony pobyt już teraz. Sprawdź dostępne terminy i ciesz się odpoczynkiem na łonie natury!